Koszmary zasną ostatnie

„Koszmary zasną ostatnie” to trzeci tom toruńskiej trylogii kryminalnej. Premiera już 18 kwietnia 2018. Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona, a poleca ją Ryszard Ćwirlej!

Materiały wydawcy:

Mroźny luty 2017 roku. Podczas śnieżnej zawieruchy Marek Bener rozpoczyna poszukiwania ofiary mobbingu i chorującego na depresję Jana Stemperskiego. Mężczyzna zapewne targnął się na życie, dlatego dziennikarz zamierza szybko odnaleźć jego zwłoki i rozbroić własną, wciąż tykającą bombę problemów. Parę miesięcy wcześniej dostał zdjęcie, które zrujnowało go psychicznie, a teraz trzyma w rękach kolejne. Owładnięty strachem i sparaliżowany niemocą powinien stanąć do walki, której stawką będzie prawda o losie jego zaginionej żony. Ale Bener sam już nie wie, czy – w obliczu nowych faktów – woli poznać tę prawdę, czy śnić wciąż na nowo te same koszmary…

NAWET SIĘ NIE ZORIENTUJESZ, kiedy akcja tej książki POCHŁONIE CIĘ BEZ RESZTY i wypuści dopiero po przeczytaniu ostatniej strony

Ryszard Ćwirlej

 

RECENZJE:

„Małecki z książki na książkę jest coraz lepszy i udowadnia, że prawdziwy z niego kryminalny fachura.”

więcej: Kawiarenka kryminalna


„Przez trzy części serii obserwujemy jaką transformację przechodzi bohater, Marek Bener, ale zmienia się nie tylko on. Rozwija się też autor. Teraz to naprawdę pierwsza liga gatunku.”

więcej: Hania Wittstock, „Mroczne oblicze Torunia w kryminale Małeckiego”, Gazeta Pomorska 17.04.2018


Koszmary zasną ostatnie, to książka mroczna, zagmatwana, grzebie w psychice i zmusza do wytężania szarych komórek. Nic nie jest podane jak na tacy.”

więcej: Na czytniku


„Najnowsza powieść Roberta Małeckiego (…) stanowi (..) najlepszą, najbardziej intrygującą i najlepiej napisaną pod kątem warsztatowym książkę w dotychczasowym dorobku tego autora.”

więcej: I, po lekturze


„Małecki z książki na książkę pisze coraz lepiej!”

więcej: Subjectively about books


„Z każdym tomem było widać postęp w warsztacie pisarskim autora. Pierwsza część była dla mnie bardzo dobra, druga jeszcze lepsza, a ‘Koszmary zasną ostatnie’ okazały się mistrzostwem!”

więcej: Damianoo czyta


„Styl Roberta Małeckiego z powieści na powieść coraz bardziej mi imponuje i rozbudza apetyt na więcej. Autor pokazał, że dzięki ciężkiej pracy można w krótkim czasie awansować do grona najlepszych pisarzy kryminalnych.”

więcej: Lustro rzeczywistości


„Powiem jedno „Koszmary Zasną Ostatnie” to zwieńczenie dzieła idealnego, jedynego w swoim rodzaju brylantu, dzięki któremu Robert Małecki bryluje na salonach kryminalnych tuzów.”

więcej: Czyt-NIK